Przewóz zakupów do domu

Dziś taksówkarz jest zawodem, który polega nie tylko na byciu szoferem odpłatnie rozwożącym pasażerów pod różne adresy. Taxi, którym świadczę transport na terenie Trzebini czy Chrzanowa, wykorzystywane jest także do realizacji innych usług, takich jak np. przewóz większych zakupów, mebli lub towarów do domu bądź w inne miejsce. Choć może się to wydawać dość nietypowe, moje auta: van lub kombi, doskonale nadają się do tego, aby dla Państwa zrealizować różne zamówienia ze sklepu budowlanego, spożywczego czy innego.

 

Zakupy z dowozem

 

Jakie są zalety tej usługi? Zlecenie mi większych zakupów z dowozem jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem. W praktyce często z tej opcji korzystają osoby organizujące spotkania w domu z przyjaciółmi, które mogą trwać do późnych godzin nocnych. Wtedy mogę dowieźć niezbędne rzeczy, a żaden uczestnik imprezy nie musi jej opuszczać.

 

Trzeba dostarczyć meble do domu albo towar do lokalu usługowego? A może niezbędne są materiały ze sklepu budowlanego? Bez względu na to, jakiego rodzaju pomocy w przewozach będą Państwo potrzebowali, służę swoim vanem oraz kombi! Wystarczy tylko powierzyć mi listę rzeczy do kupienia lub podać adres, pod którym czekają na odbiór, a najszybciej jak się da, moim taxi zajmę się realizacją zlecenia na terenie Trzebini lub Chrzanowa! Dostarczę je w każde miejsce, jakie wskażą klienci.

 

Jeśli nie mają Państwo czasu lub pojazdu, zachęcam do skorzystania z możliwości dowozu różnych produktów ze sklepu spożywczego, budowlanego lub innego!