Przewóz zwierząt

Pies, kot lub inny pupil potrzebują pomocy? Na terenie Trzebini i Chrzanowa zapewniam przewóz zwierząt do weterynarza! Do świadczenia usług taxi wykorzystuję takie auta jak van i kombi. Są to na tyle duże pojazdy, że mogą Państwo w nich wygodnie i bezpiecznie podróżować wraz ze swoimi pupilami. Z racji całodobowej dyspozycyjności służę swoją pomocą w transporcie o każdej porze. Staram się zapewnić czworonożnym i innym pasażerom jak najbardziej komfortowe warunki. Zwierzęta w taksówce podróżują w transporterach, specjalnych klatkach, a gdy nie ma takiej możliwości – u swoich właścicieli na kolanach. Można też umieścić je na podłodze. Jeśli trzeba, w vanie lub kombi wydzielam specjalną część dla czworonogów.

 

Zwierzęta w taksówce – przewozy nie tylko do weterynarza

 

Poza wspomnianym już przewozem zwierząt domowych na wizytę u weterynarza zapewniam ich transport także w inne miejsce. Czasami moi zleceniodawcy jadą w odwiedziny do kogoś bliskiego i znajomego i zabierają ze sobą swoich pupili lub wyjeżdżają na urlop z nimi i wzywają taksówkę na dworzec. Van lub kombi, którymi dysponuję, świadcząc usługi taxi, doskonale nadają się do przewozu różnych zwierząt. Zdaję sobie sprawę z tego, że podróż bywa stresem dla zwierzaka i może wzbudzać różne reakcje od zachowań lękowych. Dlatego dokładam wszelkich starań, aby była ona dla nich jak najbardziej komfortowa.

 

Jeśli pilnie potrzebny jest weterynarz, a nie mają Państwo własnego pojazdu lub z innych przyczyn ograniczone zostały możliwości dotarcia do lekarza ze zwierzęciem, zawsze można wezwać moje taxi! Czekam na zlecenia z Trzebini i Chrzanowa!